| anonim_4396 a întrebat:

Fără misto-uri! Vi s-a intamplat vreodata ceva iesit din comun, ciudat sau horror?

7 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Anul trecut eram singur acasa aproximativ o saptamana. Intr-una din zile, am plecat pe la 11 noaptea sa beau niste apa si sa ma pregatesc de culcare. Am ajuns in bucatarie si am gasit radioul pornit. Inca nu mi-am putut da seama ce l-ar fi putut porni, cum nu pot intelege nici de ce nu ar mai fi pornit vreodata singur de atunci. In paranormal nu cred.

| drutzix a răspuns:

Nu

| TheRealFantasy a răspuns:

Intr-o zi cand eram mai mic mi-au trosnit niste oase la gat, cred ca marul lui adam sau pe acolo cand mi-am incordat muschii de la gat si m-am speriat ca am ramas putin blocat vreo 10 secunde.
Tot cand eram mai mic (si pe asta o pot spune si alti copii care au stat la casa cu curte) am mers de destul de multe ori, de cele mai multe ori cu forta in cotetul de gaini si m-au atacat cocosii mereu.
Am trecut prin fum gros intr-un incendiu in propriul bloc.
In rest nu prea pot spune ca am dat nas in nas cu fantome, elemente din astea ce tin de supranatural, in general. Nu vreau sa iti ruinez sperantele dar nu crezi ca tin de taramul fantasticului personajele horror, spiritele si fenomenele "stranii"? tongue

| Golyat18 a răspuns:

Da daca vrei mai multe detalii discutam in privat

| Mirris a răspuns:

Cand eram mica m-am dus cu verisoara mea sa furam cirese unde era o casa parasita si erau zvonuri ca acea casa e bantuita.Noi nu am crezut insa de la fereastra casei se vedea o canapea si avea si perdele iar perdelele nu stiu cum se miscau si canapeaua se vedea destul de bine cum se ridica.De furat nu am mai furat deoarece nu stiam cum sa ne dam jos sa fugim.De atunci eu cred in fantome si am o frica de intuneric si liniste.

| ionutborcea a răspuns:

Da când eram mic eram în spital şi m-am trezise noaptea târziu ear mama dormea ear la fereastă era o păpusă din aia Annabel dar pe atunci nici nu exista filmul jur se râdea de mine se ascundea apărea nu stiu cum o făcea am vrut sa trag perdeau deoparte pentru că credeam ca o să dispară am vrut să o strig pe mama dar nimic nu am putut jur pe ce am mai scump! apoi am băgat plapâna in cap m-am întors si m-am culcat forțat şi de frica e-am zis lui mama dupa ani buni nu a 2 zii etc asta a fost prima si ultima

Răspuns utilizator avertizat