| LedaMB a întrebat:

Azi e vineri 13 rolling on the floor vi s-a întâmplat ceva ieşit din comun?

Mie nu. sad

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nupstraight face

| KaterinkaBoy a răspuns:

Am ramas fara suc de portocale...asta ar fi cam singurul necaz de astazi, dar mai astept pana la 12 noaptea.Cine stie? Poate s-o intampla ceva.laughing

| agirll a răspuns:

Nubig grin

| AndreeaaD a răspuns:

Nu.din contra am intrat la liceul la care voiam si in rest nu mi s-a intamplat nimic deosebitthinking

| iamthewildyouth a răspuns:

Si chiar azi e ziua mea! Si chiar m-am distrat, mi s-au intamplat numai lucruri bune big grin

| LedaMB explică (pentru iamthewildyouth):

La mulţi ani! Cu întârziere.hee hee

| iamthewildyouth a răspuns (pentru LedaMB):

Thx :*

| lolicica1111 a răspuns:

Nici mie