| UndercoverGirl_1581 a întrebat:

Ati avut vreodata de-a face cu vreun fenomen ciudat, inexplicabil? vi s-a intamplat ceva iesit din comun sau ceva ce nici voi nu ati putut sa intelegeti?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da.Cum naiba s-a intamplat nu stiu. Dar pe la 6-7 ani mi-am dorit un frate.Si acum mai trag ponoasele...:-

| adi4ever a răspuns:

Nu inteleg de ce nu am mai avut de mult o prietena mi se pare ceva iesit din comun

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Stiu sa suna ciudat dar tot timpul parca stiu ca urmeaza ca unei anumite persoana apropiata urmeaza sa i se intample ceva parca presimtbig grin
si tot timpul e adevaratbig grin
tot timpul ma intreb ce e cu minebig grin
dar inca nu am gasit un raspunssad

| UndercoverGirl_1581 explică:

Eu de exemplu de mai multe ori mi-am inchipuit un lucru si peste cateva minute sau dupa un timp s-a si intamplat asa(de exemplu mi-am inchipuit ca vine cineva la mine fara sa fi vorbit inainte cu acea persoana si in aceeasi zi a si venit)sau:am pus un obiect intr-un loc si cand m-am intors sa-l iau era in alta parte, sau doar mintea imi juca festelaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Am vazut in jurul lui Geoana flacari violete. Nu stiu de unde au aparut, pur si simplu l-au invaluit din senin. Parca ardea saracu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai avut de mult o prietena