| Maximus a întrebat:

Fie ca Lumina sfanta de Craciun, sa va aduca fericire, sanatate, multi bani voua celor de pe TPU, familiilor voastre si tuturor oamenilor! Si fie ca nasterea Domnului sa va ajute sa va indepliniti toate dorintele la care tot sperati, sa incarcati sa fiti mai buni decat sunteti (nu spun ca nu sunteti), iar nasterea Domnului sa va bucure sufletele si fie ca El sa va binecuvanteze! Craciun Fericit! Merry Christmas! Feliz Navidad! (Si multa multa bucurie si sanatate in anul urmator tuturor)!

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sarbatori fericite iti urez si tie dar si celorlalti membri TPU, multa sanatate, fericire, implinire si credinta, asta va doresc.Fie ca Sfanta sarbatoare sa ne gaseasca in dragoste si in pace, bucurie.Numai bine

| pwp a răspuns:

Un An Nou Fericit love struck

| Parker a răspuns:

Iti spun multumesc in numele tuturor de pe TPU!
Si eu urez TUTUROR crestinilor de pe pamant un Craciun fericit, plin cu bucurii si voie buna.

| cristianorudi7 a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| marius577 a răspuns:

Merci la fel! Craciun fericit ROMANIA!

| Leon a răspuns:

Craciun fericit!

| Ciprian a răspuns:

Craciun Fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti urez tie si ateilor si crestinilor, si musulmanilor, si budistilor si TPU-istilor, sanatate, bunastare, bani mai multi, sinc-o urare, sa va creasca-n cale flori.sa fiti ingaduitori.manati mai.ba nu. lerui ler

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus cumva bani in intrebare? Esti ridicol de-a dreptul.