| LoveAnimepsimagirl a întrebat:

Hei TPU! As vrea si eu niste detaliicat se poate de amanuntite despre masoni, stiu si eu destule despre ei, dar nu cred ca stiu indeajuns... Mie si frica sa beau apa sau orice e cumparat de frica sa nu fie otravita de masoni!

Răspuns Câştigător
| Alix17 a răspuns:

Acest site contine diverse articole destul de interesante ce ofera informatii generale si chiar amanuntite legate de masonerie.

http://despremasonerie.blogspot.ro/

Totusi nu cred ca trebuie sa iti faci atatea griji.
Sper ca ti-am fost de ajutor!:)

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Shammal a răspuns:

Foloseste-ti discernamantul sa filtrezi informatiile care le gasesti pe net
fa o mica pauza si simte in tine, ai puterea sa transformi orice, orice!

| doctorandus a răspuns:

Poate ar fi cazul sa discuti aceste lucruri cu un psihiatru.

| LolaLollita a răspuns:

Nu ar trebui sa ajungi la asemenea extreme.

| Decrepit a răspuns:

Credeti-ma,pustanilor,daca masonii va voiau morti, sau redusi la o gloata de 500 de milioane, cum in repetate randuri am citit la ilustrul Lovendal, gaseau metode mult mai bune, mai dominate de secretomanie si eficiente sa va epureze.Pana una alta, tu ar trebui sa te familiarizezi cu o notiune care aproape c-as paria ca nu ti-e deloc straina, dupa niste afirmatii de genul :

http://en.wikipedia.org/wiki/Paranoid_personality_disorder

| nowar a răspuns:

Citeste articolele de aici asa am aflat si eu mai multe www.lovendal.net/

| LoveAnimepsimagirl explică (pentru nowar):

Stiu siteul big grin

| nowar a răspuns (pentru LoveAnimepsimagirl):

Da e un site bun

| LoveAnimepsimagirl explică:

Nu ma refeream la asta raised eyebrows. Era doar o metaforawinking dati si tu seamabatting eyelashes.

| adyady54 a răspuns:

Stai linistit pana acum nu au otravit nimc.Si-asa au alte metode.

| PaxNostra a răspuns:

Ar trebui sa te calmezi. Aceasta frica extrema poate fi interpretata ca un simptom al unei boli psihice. Ai grija, sunt foarte multe site-uri pe care poti gasi ceva despre ei.