| darling a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce sunt masoni si ce rol au ei? plz help

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Masonii sunt oamenii sau adeptii lui satana care au existat dupa unele documente inainte de Hristos Mantuitorul Lumii si au ca scop sa indeparteze crestinismul din toata lumea apoi sa conduca lumea toata

| Sapphire a răspuns:

Este o organizatie din care fac parte oameni cu o putere mare asupra lumii dar nimeni nu va sti niciodata care sunt membrii acestei organizatii. Scopul lor este sa pacaleasca lumea, sa manipuleze, sa se imbogateasca de pe urma celorlalti.