| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti desptre oameni ca raspund la intrebari ca gen,, cum vi se apare artistul x " ei raspund foarte urat?

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu-mi fac o parere in urma unui raspuns. Insa, imi fac o parere in urma intrebarii tale: patetic de neimportant acest post, iar eu un mare idiot pentru c-am raspuns. Paradoxal!

| Paulla a răspuns:

Defineşte 'foarte urât' şi uită-te la ce categorie postezi.

| shadovv a răspuns:

Mi se par cei mai inteligenti oameni atata timp cat au dreptate. Cine se supara este imatur, idiotic si plin de el.

| Woodenpints91 a răspuns:

Da,mă regăsesc. Şi trebuie să fii bătut în ţeastă să te iei după principiul "o părere proastă trebuie să o spui într-un mod frumos".

| Holocaust a răspuns:

Dacă pui întrebări despre Michael Telo, Selena Gomez şi bostanul de Justin, îi înţeleg perfect.Au dreptate.

| GusWaters a răspuns:

Depinde de artist. Daca ma intrebi ce parere am de Bob Dylan sau de Deep Purple,raspund foarte politicos si la obiect, ca acea muzica e arta.Da' daca intrebi de un inapt din asta contemporan si comercial pana in vene, nu vad unde e problema sa spun ca ca el si ascultatorii lui sug grav.

| qpattyx3 a răspuns:

E parerea lor personala despre artistul acela.happy Deci, nu am nimic cu ei.