| JiJinhyoo a întrebat:

Ce parere aveti de aia care raspund la intrebari si la sfarsit zic : "imi dai mie fundita'; "plz da-mi mie fundita ca nu am nici una" etc.

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Inca nu au inteles esenta site-ului.Nu funditele sau voturile conteaza ci ajutorul real dat. Uneori un sfat de la un strain poate face mai mult bine decat ore intregi de palavrageala cu un amic care nu iti spune nimic de fapt ci doar repeta lucruri general valabilebatting eyelashes

| viatadecacatt a răspuns:

Huaa, cersetorilor, mancati fundite pe paine ma?laughing
Fundita nu trebuie sa o cersesti, daca ai fost de ajutor ti se va da!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Am o parere foarte proasta. Fundita nu se da ca la milogi, ci pentru un raspuns concludent, care ajuta la rezolvarea problemei cu intentia de a face un bine celui in impas, nu pentru recompensa. Imi dai mie fundita la intrebarea asta?batting eyelashes pliiiiz

| Bishop a răspuns:

Asa e nea Gigi, e foarte banal si injositor. Milogeala...

| Elena1234456 a răspuns:

Milogi happy.

| CosteaVlad a răspuns:

Sunt penibili...
In primul rand fundita o primesti daca acea persoana considera ca o meriti, si daca raspunsul tau intr-adevar a fost de ajutor acelei persoane. Personal mi se pare super mega ultra aiurea si penibil sa cersesti fundite...
Eu sincer un lucru pe care nu-l suport, da nu-l suport rau de tot este aparitia acestor estensii gen "dau fundita" la sfarsitul intrebarilor; "pls ziceti-mi si mie X lucru despre Y chestie ca dau fundita", pe bune chiar sunt disperante.
Eu unul ajut pe cine pot in scopul de a face un bine acelei persoane si a-i fi de ajutor, nu pentru "funtite", "fundite" si "funda".

| LuS[z] a răspuns:

Disperatilaughing)

| Alex_7297 a răspuns:

Ce părere pot să am, nu au înţeles că pe acest site ne ajutăm din dorinţa de a ajuta şi de a fi de folos, nu pentru a primi fundiţe sau puncte. Aşa că dau un răspuns în sictir sau luat copy+paste de pe google, fără ca măcar să-l citească, după care pun la sfârşit "plz dă-mi "...

| RainDrop a răspuns:

Nici eu nu am nici una, dar, ajut, nu vreau recompensa!

| Bianca_4346 a răspuns:

Foame de ''foooonditze'' fratilorlaughing)

| Alphawolf a răspuns:

Hahaa, intr-o casa goala e greu traiul...

| n0name a răspuns:

Eu cred ca e ok. daca vr poti sa imi dai mie funditalaughing

| adellina a răspuns:

Sunt niste stresati...nu inteleg ce pot castiga daca primesc funditalaughing

| AndreeaG a răspuns:

Nebunii dupa funditelaughing. Fundita se da in functie de raspuns, daca l-ajutat pe cel care a pus intrebarea...Nu asa ca nu ai nici o funditalaughing

| Rebecca86 a răspuns:

Eu consider ca nu sunt siguri pe ei, raspunsurile date nefiind la inaltimea asteptarilor, plus ca nu sunt aici pentru a invata sau a ajuta, vaneaza doar puncte... ce satisfactie sa aiba din asta, sincer nu stiuhappy.

| Laura_5858 a răspuns:

Ma enerveaza. Ei sunt aici numai pentru a concura cu ceilalti sa aiba cat mai multe puncte, nici nu isi dau seama de adevaratul scop al site-ului, acela de a ajuta oamenii.
P. S. : plz da-mi mie fundita ca am doar 8 :*:*:*:*

| Laura_5858 a răspuns:

Vai ce de 'stupid' am primit laughing faza cu 'P. S. : plz da-mi mie fundita ca am doar 8 :*:*:*:*' era la misto daca nu v'ati prins straight face

| ruxybelle a răspuns:

Niste milogi rolling on the floor

| bombonik31 a răspuns:

Obsedati de funditalaughing)
nu stiu ce sa zic... e ceva de genu: da-ti-mi si mei un ban! am copii mici acasa si alte fraiereli pe care le pun ei acolo, iar raspunsul e ceva de genu: la munca buey! asa ca dare vreti fundita dati un mesaj folositor celui care a pus intrebarea:p
pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoane noi pe site care inca nu s-au acomodat cu regulilewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ei funditele sunt cocaina happy