| fdsfsdfsdfsddfsdf a întrebat:

Hei TPU,

Credeti ca calvitia ar putea sa devina unul dintre factorii principali ai declansarii depresiei la barbati?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cred că bărbații care intră în depresie pentru că și-au pierdut părul sunt niște oameni superficiali și slabi, care ar fi găsit oricum alte motive să intre în depresie chiar dacă nu cheleau.

Bărbații care au ceva "substanță" nu sunt afectați negativ de aceste lucruri, ba din contră, le fac să funcționeze în favoarea lor.

| Alexandrionelu a răspuns:

Așteaptă sa devii si impotent. Atunci nu iti va mai pasa deloc de chelie laughing

| Atlantic007 a răspuns:

Cu ce ar putea sa iti afecteze calvitia viata personala?