| fasmvav a întrebat:

Hei TPU

credeti ca un soldat foarte pregatit al zilelor noastre cu tot cu echipamentul din ziua de azi ar face fata unui razboi din 2080?

Stiu ca e cam copilaroasa intrebarea dar sunt curios de parerile voastre!

2 răspunsuri:
| BBronco a răspuns:

Numa daca foloseste coduri sau daca ii vreun fiu de zeu, altcumva nu vad cum.

| Mazgalici a răspuns:

Nu ar face fata unui razboi al acelui an, mai ales daca e vorba de un soldat roman laughing, dar nici un soldat american nu ar face fata, gandeste-te unde a ajuns tehnologia din 2000 pana acum si ce descoperiri s-au facut si apoi fa calculul cat va avansa pana in 2080 atunci iti dai singur raspuns la intrebare care intr-adevar e prea copilaroasa!