| Mitsa a întrebat:

Vreau sa stiu parerile voastre! Ce credeti despre manele?happy Funda!kiss

Răspuns Câştigător
| Demise a răspuns:

Sunt oribile.Deci, au acelasi ritm sh zic numai despre aiureli.parerea meawinking Adik.nu stiu cum unui om ii pot place asa ceva.muzica creata de cersetori laughing Mie imi place muzica rock sh pop sh dancewinking :*

9 răspunsuri:
| Do_3377 a răspuns:

1.manelele nu-s un gende muzica ci niste miorlaituri...
2.Cum zice si enamel manele sunt ascultate de cei mai inculti oameni posibilibig grin

Răspuns utilizator avertizat
| RuxRawrr a răspuns:

Manele? Hmmm... Se cam inrudesc cu mel. turcesti. Eu una urasc manelele...Nu sunt genul meu de muzicastraight face. Prea stupiiiiiiiide, spun tot felul' de porcarii in doar 3-5 minute :-s.

| ireFUTABILx2x a răspuns:

Hidoase.Manele sunt facute pentru omul incult, prost, care traieste intr-o alta lume.Manele nu au nici o treaba cu realitatea.

| enamel a răspuns:

Prostie în forma ei cea mai pura, ce nu exprimă nimic. Manelele sunt ascultate de cei mai inculţi oameni, care nu ştiu ce inseamnă muzică, artă.

| xamix a răspuns:

Mda. mie unu imi plac doar unele dintre ele cum ar fi,, nek-cate 1 cate 2'' nu de jale asteas oribile. Fara o manea la petrecere nu e asa cum trebuie. (da imi place mai mult rock hip-hop)

| baby_4423 a răspuns:

Si Madonna canta mai frumos, decat aia. funda?

| pinkflower a răspuns:

Salut! Pai ...eu nu sunt moarta dupa manele dar mai ascult din cand in cand cate una deoarece imi plac melodiile rimatice (de dans). Mie imi place la o manea ritmul ca te poti misca cum vrei dar de versuri. ce sa mia zic (nu au sens). Si o petrecere nu e distrata fara o manea adica manelele ii fac pe oameni sa danseze, sa vina in ringul de dans si sa se simta bine.

| alyyy94io a răspuns:

Nasoale si aia nu prea e muzica