| Parintele a întrebat:

Hey! A stat careva cu ochii pe cer in amurg sa vada cometa?
Zilele acestea o cometă strălucitoare se va vedea seara, după apusul Soarelui.
detalii:
http://ateism.ning.com/forum/topics/cometa-panstarrs-rom ania

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Nu... nici nu stiam de "vizita" asta. O sa o pandesc diseara daca nu uit happy

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

La mine( Timisoara) nu se baga cometa in prime-time, se dau reclame, ca e plin de nori, ploua, tuna, fulgera... de-astea. Nu prind eu cometa dar mi-ar fi placut.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Mda...Interesant.

| Dan10079 a răspuns:

Parinte, e cam ciudat ca te intereseaza pe tine asa ceva si mai dai si link-uri ateiste hmm...thinking, nu cred ca esti preot ar fi ciudat laughing