| Catacombe a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ploaie? Eu am visat ca mergeam alaturi de familia mea c masina prin ploaie. Dar era ceva gen furtuna, nde ploua oarte tare.
Ce inseamna?
FNDA!

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

Inseamna -faci o calatorie si vei avea o criza emotionala.

5 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

"Ce inseamna?" De ce trebuie sa crezi ca neaparat un vis inseamna ceva?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu mai manca pizza dupa ora 6.

| umbra09 a răspuns:

Ori ca ti-a fost sete ori ca nu te-ai soalat de mult...

| Crixy a răspuns:

E doar un vis si inseamna exact NIMIC. Daca ai putina minte, macar un pic cat de cat acolo asa un neuron singuratic, iti vei da seama ca visele nu sunt reale si nu au nici o influenta in viata reala sau legata de viitor.

| Robyxten a răspuns:

Sigur iti era foarte sete de ai visat, ori ai facut pe tine happy