| ionutz201444 a întrebat:

Buna dimineata. acum 2 serii l-am visat si eu pe DUMNEZEU se facea in vis ca toata familia mea cu mine eram foarte fericiti parca ieram cu toti la masa mancam chefuiam toate bune si frumoase la un moment dat se face liniste si indrept capul spre cer si vad chipul lui Dumnezeu f mare ma speriasem la inceput dupa asta zic parintilor mei mama tata uitati-l pe Dumnezeu nu-l vedea nimeni doar eu la cateva secunde incepuse sa cada din cer foc ca si cum ar ploua cu foc ceva de genu eu ma speriasem f tare numai vedeam pe nimeni in juru meu imi cautam familia si nu o gaseam ploaia de foc distrugea tot dar pe unde mergeam eu nu ma atingea nimic atat tin minte din vis... va rog sa mi spuneti daca e de bine sau daca e de rau ce inseamna si ce trebuie sa fac

11 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Care serial?

| danay72 a răspuns:

E doar un vis. Azi Dumnezeu nu mai vorbeste prin vise ci prin intermediul Bibliei. Poti sa studiezi Biblia pentru a cunoaste ce anume cere Dumnezeu de la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai facut in ziua ceea poate a avut un efect is Dumnezeu ti-a dat un semn...

| Sl1pKnoT a răspuns (pentru anonim_4396):

Intrebare fara sens, raspuns fara sens. Cine se aseamana se aduna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ploaia de foc poate sa insemne criticile celor din jur fata de modul cum iti bati joc de limba romana.

| DarkAndDreary a răspuns:

De unde stii cum arata Dumnezeu?
Si poti sa stai linistit, n-o sa se intample nimic.

| rapp2020 a răspuns:

Ar trebui sa-ti schimbi viata in bine.asculta o predica de la vladimir pustan si asta te-ar putea ajuta sa-ti schimbi viata in bine, si sa nu sfarsesti sa mori si sa nu fi mantuitwinking

| Delmoniko a răspuns:

Unde mama dracului sunt semnele de punctuatie?
"ieram"? Esti nebun? La halul in care te exprimi in scris nu te-as crede nici la notar.
Nu il poti visa pe dzeu de vreme ce nu exista si nu stii cum arata. Astea-s prostii.

| Mechanix a răspuns:

Îți ia foc casa.