| Sara a întrebat:

Hey, v ati obisnuit cu vremea asta?crying eu nu... la mine e super frig, circa 2 grade, in Botosani, la voi cum e? big grin

10 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu am iesit din casa in maneca scurta si acum imi este cam frig.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

- 2 grade la Barlad.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

La mine un singur grad, si-s putin mai la sud de tine...
Trebuie sa ma obisnuiesc, ce sa fac?
Eu astept in continuare vara... big grin

| Leea1234 a răspuns:

Si eu sunt din Botosani, dar din pacate de 2 ani locuiesc in spania...si aici este bine...mai ploua cateodata... dar temperatura deocamdata nu a scazut sub 10 grade!
am spus "din pacate" deoarece imi este dor de botosani...de zapada "cat casa" care se asterne iarna...de soba mea care dadea caldura non-stop si nu ma gandeam ...la facturi!
eu abia astept sa strang destui bani si sa vin odata acasa...sa ma bucur si eu "frigul"iernii, si de "caldura " verii!
sa ai parte de o iarna frumoasa!

| cretzufinish a răspuns:

Doar un gradishor in orasul meu big grin

| cretzufinish a răspuns:

Mai am toti dintii?big grin laughing

| thehope a răspuns:

Pai e destul de greu sa te acomodezi de la haine cat de cat subtiri si de la 10-15 grade la o scadere asa brusca si la haine groase...problema e ca in perioada asta se raceste cel mai usor...la mine a fost foarte frig...ieri a fulguit usor...si sunt sigura ca daca s-ar aduna norii.ar ninge, pentru ca si azi a fost si e foarte rece.

| albastrel a răspuns:

Friggg friig si iar friig!sad... inca nu m-am obisnuit... nu prea suport frigul si nici hainele groase sad

| Aurelia a răspuns:

Da, si la mine e extrem de frig, chiar a inghetat intr-una din noptile trecutestraight face Deci se pare ca a venit iarna in noiembrie, adica inainte de vreme! Nici mie nu imi place sa fie asa de frig, as prefera sa fie mereu cald ca in tarile cu clima calda!

| yoanna73 a răspuns:

14grade dar bate vantul.