| anonim_4396 a întrebat:

Horoscop balanta pentru azi si maine?
Mulțumesc.

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Balanța azi: te trezești fără șosete în picioare și îți pierzi toată dimineața căutându-le. Stai la muncă peste program pentru că ai ajuns târziu la serviciu din cauza șosetelor.
Balanța mâine: Ziua pare promițătoare pentru nativul horoscopului; își găsește șosetele. La muncă tot de rahat e.

| Ineys a răspuns:

Iti spun horoscopu meu de azi si ce s-a intamplat de fapt.
Horoscopul:
"Gasiti solutii originale pentru problemele de la locul de munca, dar sa nu va asteptati la aprecieri din partea colegilor!

Dupa-amiaza s-ar putea ca o persoana mai in varsta sa va faca tot felul de reprosuri. Eastrolog.ro va recomanda sa nu va lasati provocat."

Ce s-a intamplat de fapt?

La locul de munca am stat degeaba toata ziua, am ajuns acasa si m-am uitat la anime pana acum. Nu mi-a facut nimeni nici un repros. rolling on the floor

Edit:
"Sunteti comunicativ si aveti ocazia sa va imprieteniti cu o persoana deosebita. Eastrolog.ro va semnaleaza ca nu este exclus ca aceasta relatie sa conduca la o casatorie." - 7 Feb.

Va invit la nunta. big grin

| ancaval a răspuns:

E plin internetul de horoscop. Să facem noi un efort pentru tine? Intră și caută tu.

| Nemessys a răspuns (pentru ancaval):

Iti dai seama ca daca intra si cauta el, pe 5 site-uri o sa gaseasca 5 chestii diferite. Si ma intreb, oare de ce? laughing)

Crede ca noi suntem cititori in stele.

| asuari a răspuns:

Eram obsedantă de horoscop înainte. Dimineața, seara, oricând se dădea la TV mă uitam și căutam in plus și pe diferite site-uri. Acum am ajuns la concluzia ca e o abureală mai mare decât sunt eu de inaltime. Nu ai cum să-ți ghicești in stele. Nu reprezintă nimic ce te-ar putea influența destinul. Cred ca ai multe alte lucruri mai importante pe care ar trebui sa îți irosești timpul. Un răspuns sigur nu se poate da la aceasta întrebare.

| Nemessys a răspuns (pentru asuari):

Felicitari big grin!

| aXy99 a răspuns (pentru asuari):

Ti-a luat ceva sa-ti dai seama.