| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti ca previziunile astrologice in functie de fiecare zodie in parte,sunt adevarate? Sau credeti in general,in horoscop? Daca de exemplu in horoscop spune ca vei avea anumite afectiuni,probleme, trebuie luat in serios? Eu momentan sunt intr-o balanta, nu stiu daca sa cred sau nu in horoscop desi, unele lucruri s-au adeverit.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca intr-o zi spune la horoscop ca zodia X va avea probleme medicale sa ne asteptam ca toti nascutii in perioada aia sa se inghesuie in spitale?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Personal,consider ca horoscopul se bazeaza pe principiul coincidentelor si pe "efectul placebo".

| KillaNoFilla a răspuns:

Prostie totala...
Mai sunt alti care cred in horoscop dar nu cred in Dumnezeu.

| ksaoswh a răspuns:

Nu cred in asemenea prostii.