| efwefwfew a întrebat:

Http://www.descopera.ro/......reaga-lume

de ce nu se mai aude nimic de asta?
cum de stim atatea despre corpul uman dar, nu stim ce cauzeaza chelirea geneica a barbatilor si cum sa o oprim? -_-

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Chestiile astea se stiu f bine,nu de ieri de azi,ce citesti tu sau ce scriu unia,stii cum se spune ei cred ca au descoperit america acum laughing
Toate chestiile astea nu doar de par, dar si altele se stiu de ce apar, doar ca nu se stie cine este responsabil sau cum faci sa activezi iarasi o enzima, o gena etc.Una e sa stii, greu sau deloc sa o poti face sa functioneze iarasi.
Omenirea nu cunoste nici 10% din organism, ca urmare sa nu credem ca stim tot si ne miram cum de nu se rezolva nu stiu ce problema.
Atunci cand vom cunoaste organismul uman in cele mai mici detalii vom putea sa manevram sa manipulam cum dorim noi un organism.Deocamdata astea is la nivel de SF din ala din viitorul f indepartat laughing