| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.descopera.ro/......tate-turca

6 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Multumesc pentru informatie, se pare ca ciudati mai sunt si in alte tari nu numai la noi. Inteleg ca te poti "indragosti" de cineva, insa totusi sa-ti paca o oaie, este totusi cam mult nu?
Parerea mea este ca, nu sunt mutatii genetice ci mosteniri de la "berbecul tatic".

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ooo...straight face Interesant happy

| juniper a răspuns:

O oaie+un om= specie noua. Nu tocmai placut ca sa nu mai zic ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciudat worried

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-am dat un inteligent fanatik la asata ma gandeam si eu poate a lasat-o un obsedat si de aia a murit si puiu la nastere ca mie mi se pare cam mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca s-a indragostit de oaie o fi vreun obsedat sexual care l-a parasit iubita