| Kristinake a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=RMINSD7MmT4
Ce parere aveti? E adevaraT?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cu toate ca americanii stiu sa minta ori de cate ori au ocazia ...nu prea cred ca au contrafacut aterizarea pe luna!
...intr-un fel e o chestie de orgoliu

| harciog a răspuns:

Adevarat contrafacut si asta nu o zic din convingeri religioase.

| cristi202 a răspuns:

De ce sa nu fie adevarat? Nu ai incredere in camerele de luat vederi din 1969? Nu crezi ca s-a intimplat pe Luna? Crezi ca e o copie dupa originalul facut pe Luna (o copie oricum e, pentru ca atunci nu existau harddiskuri, si cumva a trebuit sa fie copiat filmul ca sa fie pus pe net)?

| GodBlessYou a răspuns:

Trist, dar fals sad

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Intr-adevar s-a filmat aterizarea pe luna de pe 1969. Dar poate sa fie un fals.

Dupa parerea mea poate fi adevarat.

Oricum sper ca te-am ajutat happy