| JesterRO a întrebat:

Idolii (nu ma refer doar la muzica). Cum reactionati cand va dati seama ca sunteti doar un rezultat fals?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Simplu: nu sunt. Ne formam in raport cu cei din jur, de la parinti, profi, la autori, vedete, amici. Insa toata informatia pe care o preluam o trecem prin propriul filtru si o adaptam la nevoile noastre. Asa nu ai cum sa ajungi o copie sau un mozaic format din bucatele din toti cei cu care intri in contact.

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Sunt idolul meu.Ma inchin in fata mea, si imi ascult toate poruncile.Nu sunt fals pentru mine, si nici in raport cu altii.
Ca sa te referi la cineva ca fiind idol, trebuie ca aceea persoana sa fie recunoscutá unanim de mai multa lume.deci,exista vreun idol pe aici, ca eu nu l-am vazut.

| JesterRO explică:

Asko, nu e virgula dupa "Idolii" happy

| asko a răspuns:

Idolii de pe TPU sunteti invitati sa raspundeti

| asko a răspuns:

Nu e virgula da nici da era nu isi schimba intelesul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant atat de unic si de original incat imi cultiv proria personalitate si risc sa devin propriul meu fan.nu sunt fals, nu mint simi place adevarul char daca doare.si il spun de cate ori am ocazia verde in fata.il si suport cand este vorba despre mine.