| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am observat, din nou, o fata de la mine din clasa, mai inalta decat mine, care se uita insistent la mine. Cum sa-mi inving timiditatea astfel incat sa vada ca mie imi place de colega ei de banca? Ca nu am mai avut prietena pana acum...(mentionez ca sunt clasa a sasea). Dau fundita celui care-mi da cel mai bun sfat si mai complex si mai aparte.

24 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Masculii isi lasa amprenta peste tot si nu mai dau dovada de timiditate, dumnezeu(le)! Don't be so picky now!

| fabiola a răspuns:

Cere-i dirigintei sa va mute cate trei in banca, iar tu sa stai intre ele!

| juniper a răspuns:

Mai da ce-s cu fetele astea, nu se mai incap? Asa de mult te plac, lasa-le sa se uite, tu mai bine vezi-ti de treaba ta si ignora-le, o sa se plictiseasca.

| lia a răspuns:

Daca pana acum nu ai mai avut prietena, inseamna ca ori esti casatorit ori esti homosexual. Hmmm prefer prima varianta dar banuiesc ca nu este cum vreau eulaughing

| Dara a răspuns:

Oh doamne sad imi pare rau nu stiu cum sa te ajut (ca am si eu o problema ca a ta) dar as vrea fundita tare mult. Asa ca daca nu primesti "cel mai bun sfat si mai complex si mai aparte" da-mi mie fundita. plissssssssssssssssss big grin

| xibalba a răspuns:

laughing)) Mai, doamne-doamne, tu, care ar trebui sa fii un exemplu de mantuire pentru noi, de credinta, sa fie vizibila evlavia in viata ta mai mult decat e vizibila prostia in viata multora, tocmai TU te ocupi cu din astea? In clasa a 6-a mai? of of laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Vai nu stiam ca si Dumnezeu are probleme de genu laughing
Nu stiu sa te ajut imi trebuie numai fundita...hai ca vreau sa am si eu macar una laughing... tu care esti omniprezent stii ca am fost fata buna whistling
Buna incercare @dumnezeu laughing

| lora_9285 a răspuns:

Fata care crezi ca se uita la tine insistent, de fapt nu se uita la tine ca, se uita peste tine pentru ca, tu est mic la inaltime si nu te vezi dintre ceilalti happy Iar legat de timiditate, vad cat esti de timid dupa cum te manifesti aici pe TPU. Asa intrebare, asa raspuns! happy

| faranume a răspuns:

Spune-i in fata ca nu-ti place de ea ci de prietena ei!winking

| deejayra a răspuns:

Cam acelasi lucru si la mine...numai ca am pe capul meu 3 fete insistente, si nu mai scap de ele

Răspuns utilizator avertizat
| Natassha a răspuns:

Nu exista dragoste in clasa a sasea. nu

| denyy a răspuns:

Ce as putea sa iti spun cred, ca trebuie sa fi sincer cu tine intai adica iubeste pe cea care iti place tie, asa nu va suferi fata care ii place de tine nu alerga dupa doi iepuri ca nu prinzi niciunul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ecamcomplicatapovesteatadoamneeuaszicesavorbesticueducatoarealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce patisi? Zi-ne sincer! Vreo colega jurizda? Scuze! Jurista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te muti cu ele in banca si le spui;-O sa deveniti bisexuale.Si ele;-Cum asa ca nu se poate.Si tu;-Batem pariu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Harciog - multumesc pentru sfat, este excelent, realist, plin de substanta si, mai ales, de experienta de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne dar ce vroia-i sa-ti raspund la o intrebare care a gresit rubrica?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune tu ca o plac sh ca vrei sa st ca ea in bank. o lash sh tu sa copieze de la tu, sh dupa o inviti la un suc sh ii spu ca vrei sa fii ca ea.va aratati haicinciul unul la altul sh dup care ii ceri numarul de telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ce se intampla aici? Vroiam sa scriu si eu ceva in menssegeriana si nu merge. Mi se editeaza automat. crying

| bruno9432 a răspuns:

Asteptam episodul doi al povestii - cel despre prima experienta sexualawinking premiat tot cu fundita bineinteles!

| carmi_6480 a răspuns:

Doamne ai dat in mintea copiilor, ai chef de glume, te plictisesti acolo sus?

| foxeye a răspuns:

Pai ce sa zic. e destul de complicat mai ales ca spui ca esti timid. singurul sfat pe care ti`l pot da este sa o inviti pe fata de care iti place sa mergeti impreuna acasa odata. atunci vei capata mai mult curaj pentru ca nu vor mai fi toti colegii din clasa. veti fi doar voi doi happy mult succes si spune`ne ce sa mai intamplat

| simona_2554 a răspuns:

Vorbeste cu "fata cea inalta" si intreab-o ce-i place colegei ei de banca sau nu stiu orice fel de intrebari de acest gen iar ea sigur isi va da seama!
bafta