| Sw33ty_9502 a întrebat:

Sunt in clasa a cincea.Baiatul de care imi place e in a sasea si am facut cunostiinta cu el ieri.Ghici ce? Astazi l-am strigat cand statea pe banca, s-a uitat la mine si l-a intors. Ce sa fac? Sa apelez la prietena mea cea mai buna care e colega lui sau ce?

Răspuns Câştigător
| 2dmv a răspuns:

Nup,incearca sa afli mai multe despre el si vezi daca aveti puncte comune si discutii comune pentru a nu ramane in pana de idei astfel incat la un moment dat sa va uitati asa unul la altul si sa va fie rusine! Daca iti place sa fie sa fie al tau, daca nu inseamna ca e doar un capriciu! Bafta!

1 răspuns:
| Sw33ty_9502 explică:

Mentiomez ca nu prea am de la cine sa aflu despre el.eu vreau doar sa ne cunoastem.