| ComeHonorFace a întrebat:

Imi explica si mie cineva ce-i cu pisica lu' Schrödinger asta... ca zombie sigur nu e...

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Romanian a răspuns:

Te referi cumva la personajul Schrodinger din anime-ul Hellsing OVA?

| MâţulMov a răspuns:

Eror 505...

| notatrol a răspuns:

Forever Alone

| Romanian a răspuns (pentru notatrol):

9gag army! We stand united...Forever alone!

| notatrol a răspuns (pentru Romanian):

Cum ma united, daca esti forever alone?

| Romanian a răspuns (pentru notatrol):

Nu stii de site-ul 9gag? E un "meme"(un fel de fata desenata care este folosita pentru a exprima diverse lucruri in postarile de acolo) intitulat "Forever alone", si a existat un post, cu 9gag army,care face referire la toti utilizatorii obsedati de acel site si care nu conduc o viata sociala din cauza calculatorului. Daca nu stii de site, ar trebui sa-l vizitezi. Daca stii engleza, e foarte amuzant.