| Nimixpecial a întrebat:

În ce ai măsura timpul dacă nu ar fi secunde, minute etc?

16 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

In apusuri si rasarituri de soare, in evenimente

| Dreamer a răspuns:

In solstitii si eclipse.

| CarlaElena a răspuns:

In suspine si dezamagiri.

| onasis1961 a răspuns:

In litri si partide de sex.

| RAY a răspuns:

In ridurile de pe fata

| Wøodenpints a răspuns:

În beri.

| Lizzu a răspuns:

In momente frumoase si urate, in cuvinte frumoase si urate, in persoane frumoase si urate.
As numara lucrurile frumoase din viata si pe cele urate si as face o balanta.

| Exilee a răspuns:

Mi-ar fi indiferenta efemeritatea acestuia. Pur si simplu nu as admite existenta acestuia big grin.

| suffarstar a răspuns:

Pentru mine timpul se exprima in: viata si moarte.

| drogh a răspuns:

Nu l-aş măsura. L-aş lăsa să treacă şi să mă bucur fără să streseze cât este ceasul... Dacă ar fi, aş face-o cu ajutorul unei clepsidre.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

In aproximari.

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Clebsidra!
doar că aș defini și clebsidra, și nisipul!

| Issabela26 a răspuns:

In bucati de ciocolata happy

| Terentee22 a răspuns:

In beri, daca am baut 10 beri inseamna ca au trecut 4 ore. e simplu.

| tudo393 a răspuns:

Dupa soare, pozitia umbrei..mai conteaza? Alcoolu' se poate consuma oricand..mai aud unii..bah eu nu beau ca conduc.laughing

| InTell a răspuns:

In momente de neuitat!