| KyraW a întrebat:

In cel mai sincer mod, oare mai exista vreun baiat care, pana la un anumit punct, sa nu vrea sex? Mai e vreunul care sa vrea doar sa iubeasca?

25 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Eu,dupa ce ma satur.

| mihaibrasov a răspuns:

Eu cred ca exista. N-am sa zic ca sunt eu ala, cum au facut altii inaintea mea, dar... undeva cred ca exista fericirea. Ca eu n-am gasit-o e partea a 3-a.

| FucktheSystem a răspuns:

Da există cu vârstele între 1 și 12 ani și poate mai găsești până la 18 ani ( rar), dar există.

| alessia5158 a răspuns:

Sunt dar, se stapanesc pana la acel "anumit punct"!

| Klepto a răspuns:

Are ceva daca iubeste si vrea sex, sau se cere prea mult din partea preamaritelor si sfintelor si total neipocritelor fete?
Cand esti intr-o relatie cu un baiat si el nu mai vrea sex, atunci ala da semn de intrebare, ori ii un gay frustrat, ori ai gay-izat un baiat.
Da, desigur ca exista baieti care vor doar sa te iubeasca, aia care te considera neatractiva, un frate, un crestin care trambiteaza ca-si iubeste aproapele.

| MeScorpion a răspuns:

Daca nu ai facut sex nu inseamna ca e ceva rau.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai devreme sau mai târziu, tot acolo se va ajunge. Important ca dragostea fizică să vină de la sine, nu cerșită sau forțată!
Pa, pa.

| thealchemist a răspuns:

Tu ar trebui sa vrei sa gasesti unul care te si iubeste pe linga sex, sa te iubeasca fara sex e prea ambitios. adica ai vrea ca iubirea pentru tine sa-i tina si de foame si de sete si de sex?

| DianaScorpio a răspuns:

Da,mai exista.

| KyraW explică:

@CrysisMD Sti, barbatii sunt ca locurile de parcare.Alea bune sunt luate, mai raman cele pentru handicapati.
@MeScorpion nu e ceva rau, dar nu e singurul lucru de facut intr-o relatie.

| Mayar a răspuns:

Nu, nu mai e nimeni

| baru a răspuns:

Sall. Da. Numai in cazul cand are o problema. In rest, toti dorim sex, si cat mai mult. Pa!

| 13 a răspuns:

Singurii baieti care atunci cand se uita la o fata nu vad o bucata de carne in care sa isi infinga pla sunt baietii care se indragostesc. Baietii care vor sa afle in ce consta sufletul caracterul si ideeile fetei respective. Odata ce ajungi sa fi indragostiot sexul devine ceva irelevant. In loc sa fie pe primul loc ideea cu sexul, mai degraba ai vrea sa stai cu acea fata in pat sa o ti in brtae si sa ai grija de ea paan dimineata si sa o vezi cum doarme. Din pacate sunt putini baieti de genul. Si fete din ce in ce mai multe se copiaza. SUnt colne dupa clone dupa alte clone. Ceva exaspernat. Sfatul meu. Ofera dragoste si dragoste vei primii. Pana la un anumit punct in unele cazuri, dar totusi dragoste. Dar un decolteu imens si o fusta un pic mai lata ca si o curea nu da unui baiat ideea de "oare care-i filosoful ei preferat" pentru ca e clar ca domnsoara e adepta a corjitutlui prin santurihappy

| CrysisMD a răspuns:

Mi se pare ca da, eu sunt fix descrierea ta. Sincer

| Nolkyz a răspuns:

Care sa doar iubeasca. cu mintea, nu cred. toti cauta un mod in care sa isi descarce... energia asta a iubirii laughing sa zic asa. cred ca te referi la baietii care sa iubeasca cu adevarat o fata si sa nu oblige sau santajeze daca nu vrea sa se culce cu el, si ce-i drept, mai rar, dar sunt.

| mona a răspuns:

Mai sunt da mai rar[ asa 2 din 10]

| Cita a răspuns:

Pai,la un moment dat, nu vor mai ajunge saruturile si imbratisarile.De ce toti oamenii care se iubesc fac sex? Vor sa-si exprime dragostea.Dar niste copii, nu pot intelege adevaratul motiv al sex-ului.

| Vanyum a răspuns:

Sunt suficienti, nu putem generaliza faptul ca toti barbatii vor doar sex, este vorba si de varsta aici si de mentalitate.

| Vanyum a răspuns:

Vesnicul razboi barbati-femei, barbatii obsedati de sex, femeile obsedate de bani, desigur asa ne place noua tuturor sa credem, ceea ce nu luam in considerare insa e faptul ca noi toti suntem mamifere iar mamiferele au nevoie de sex regulat si in mod egal pentru ca asa isi asigura perpetuarea speciei fie ca admitem sau nu, singura chestie este ca majoritatea barbatilor nu isi pot controla aceasta "sete" pe cand femeile pot sa ascunda faptul ca ele au nevoie de sex; si mai e si chestia cu generalizarea asta patetica si fara sens doar pentru faptul ca cei 10-20-50-100 de barbati pe care ii cunoasteti sunt obsedati de sex, asta nu inseamna ca toti sunt la fel.ma rog, grija la varice laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e castrat...o sa te iubeascaaa, sau se poate masturba in voie.
Nu functioneaza la parametri normali, din moment ce nu iti face mici avansuri, daca are putina inteligenta se poate abtine si nu trece la atitudinea porceasca(foarte apreciata la femei acum pe litoral).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate doar cei ipotenti si cu scula mica happy

| TropicalStorm a răspuns:

Cum zice ram...2/10. eu sunt unu din aia 2. blushing. sigur acum o sa spui ca toti baietii or sa-ti spuna asa. dar depinde. unii te pot mintii. alti iti pot spune adevarul. si in iubire. unii iti pot spune ca te iubesc cu adevarat si ca nu vor sex daca tu nu vrei, iar altii iti pot spune adevarul. cei care au sentimente adevarate fata de tine daca te iubesc cu inima nu cu pl... scuzeblushing. eu nu as suporta niciodata sa oblig o fata sa faca sex cu minesad. nici pe fosta nu am obligato. am discutat despre sex dar nu am obligato. si cand a fost sa fie a fost cu voia ei ca a vrut. si ca nu voia sa ne despartimsigh sad.

| Aida_3174 a răspuns:

Da, cunosc eu unul :X

| bebediana a răspuns:

Hmmm...exista.
dar problema este ca nu ii vedem...mereu o sa fim atrase de "baieti rai"...suna urat dar asta e realitatea.

| pupu_7309 a răspuns:

Sincer am trecut prin experienta asta.iti spun ca nu cred ca mai exista acesti baieti.dar si daca intalnesti un baiat rau il poti face cum vrei tu daca stii.iti spun din proprie experienta.asa ca bafta