| Geanina25 a întrebat:

De ce sunt baieti asa? De ce niciunul nu mai iubeste? Sta cu tine pana obtine ce vrea si apoi te lasa?sad Oare mai exista baieti care chiar sa iubeasca o fata si sa nu vreie doar sex de la ea?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa sunt baietii dar nu toti, ai sa vezi ca cel care se va indragosti de tine nu va fi ca ceilalti

| VadTot a răspuns:

Pai acum gandeste te si tu un pic asa logic! Ce altceva sa vrea un baiat de la o fata decat Sex! Acum ca isi doreste Doar sex Cred ca exagerezi un pic! sau chiar mai mult! Dar Voi fetele De la baieti ce Va doriti? Sa nu mi spui ...ca doar sa va iubeasca si atit!laughing)

| Neinteresantul a răspuns:

Nu cred ca i-ai "probat/testat" pe toti. Baietii fac asta pentru ca sunt fetele prea proaste si usor influentabile, mai ales alea mici de 12-16 ani. Si da, exista, dar probabil sunt aia pe care ii eviti.

| neutrino a răspuns:

Se poarta sexul. Cererea si oferta pe acest sortiment a transformat pana si notiunea de relatie. Si totusi, cum sa iubesti o fata fara sa doresti sa faci dragoste cu ea?

| MrAlex a răspuns:

Cum a spus si bybyshor nu toti sunt asawinking eu unul de ex am 17 ani si am avut cateva relatii dar niciodata nu am stat pentru sexwinking Sex faci cand simt aman2 partenerii ca a venit momentulwinking daca intelege asta sa stii ca el te iubeste dar daca amana cu o luna, el cam de asta sta cu tine big grin daca vrei sa mai vorbim ne auzim pe privat

| SweetyღGirl a răspuns:

De la ADN, baietii se nasc niste pradatori.

| Neinteresantul a răspuns (pentru SweetyღGirl):

Baietii nu reprezinta specia umana. Si femeile sunt oameni. Uita-te la raspunsuri, toti se lauda si se dau buni. Asta pana cand vor intalni o fata. Toti suntem la fel, nu doar baietii si nu doar fetele...

| Bubu4 a răspuns:

Incearca sa pui niste bariere clare, pana aici ai voie! Vei gasi un baiat care sa te respecte si sa te iubeasca, dar nu inseamna ca acum trebuie sa fii cu toti baietii care te cauta. analizeaza-i si vezi cum se comporta, mai apoi daca se merita sa ii ai alaturi pastreaza-i happy Decat multi si prosti, mai bine putini si buni happy Un baiat care vrea o relatie serioasa nu va cauta o fata care a umblat cu multi, din contra una mai cuminte pe care sa o iubeasca. Succes

| buttercoree a răspuns:

Poate doar unu la 1 milion sa stie sa iubeasca cu adevarat. in rest ( da-mi puta si mars! ( sau mai stai pana ma plictisesc de puta ta laughing ) big grin

| bybyshor18 a răspuns:

Nu toti is asa...mai sunt si unii care iubesc cu adevarat...dar sunt si unii pe care nu ii intereseaza decat sa obtina ceva si dupa "te arunca la gunoi"

| pati2021 a răspuns:

Baietii care te atrag pe tine sunt in categoria asta, de obicei baietii aia mai bine imbracati vor asta, cei pe care nu-i intereseaza doar lucrul asta nu o sa le pese nici atat de mult sa atraga atentia prin cat sun ei de smecheri sau prin tinuta

| Troublebro a răspuns:

Sunt si baieti care nu fac asta, iti spun sigur... doar ca nu ai avut tu noroc. sad

| alce79 a răspuns:

Nu toti sunt asa...trebuie doar sa gasesti baiatul potrivit care sa te iubeasca asa cum esti si nu doar sa vrea ceva de la tine...