| Alyra a întrebat:

Inteligenţă, bani, sănătate, frumuseţe, iubire. Tu... ce ai alege?

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

Eu as alege un alt element unul care te ajuta sa le obti pe toate si anume NOROCUL, daca ai noroc ai de toate in viata.
daca esti inteligent faci si bani daca esti frumos trebuie sa fi si sanatos si la iubire tot norocul intervine la fel si la celelalte degeaba esti destept daca nu ai noroc ca in tara asta nu mintea face legea ci buzunarul.ma rog dar daca ar fi sa aleg din lista ta cred ca sanatate ca degeaba ai detoate daca esti pe patu de moarte nulaughing
ciauhappy

97 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu există și varianta „modestie"? Că aia e singura care-mi lipseștebatting eyelashes.
Nu acum serios aș alege sănătatea, de restul n-am nevoie și fără sănătate oricum dacă le-as avea le-aș avea degeaba.

| BebeStrumf a răspuns:

Nu m'as lipsi de nici una dintre ele; dar sa le pun in ordine: sanatate,iubire,inteligenta, frumusete, bani.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cate putin din fiecare. Se poate?

| Sentinel a răspuns:

Iubire! Iubirea este sursa sanatatii, izvorul frumusetii. Cand deciziile pornesc din iubire, sunt mereu decizii inteligente. Iar banii nu pot exista acolo unde exista iubirea adevarata!

| Ecea a răspuns:

Inteligenta.
Cand o ai pe asta nu ai nevoie de frumusete,banii ii faci cu bani cumperi sanatatea,iubirea nu exista, si de asemenea obisnuinta cu un om pe care unii o numesc iubire poate fi cumparata.
Aici este totul matematic: Inteligenta le rezolva pe toate, incepand cu banii.

| Chris a răspuns:

Sanatate si putere pentru a merge mai departe.

| Bogdanux a răspuns:

Unu, trei, cinci.

| Alyra explică:

Iricool1996: Eu sunt de acord cu tine. E trist, dar foarte adevărat ceea ce ai spus. puppy dog eyes

| Alyra explică:

Vă mulţumesc tuturor pentru răspunsuri! happy

| Dean1996 a răspuns:

Iubire
De asta am eu nevoie.

| DomnisoaraLove a răspuns:

Sanatatea e mai buna decat toate dar nu ar strica si cate putin din fiecare :dkiss:X

| EuSiCuMine a răspuns:

Iubirea love struck Daca iubesti esti inteligent deoarece iubirea este cel mai frumos lucru posibillove struck Daca iubesti inseamna ca esti si iubit deci esti frumos/frumoasa. Daca iubesti poti realiza orice, chiar sa faci bani in locuri de munca grele. Daca iubesti vei avea parte de sanatate fericire si tot ce iti doresti daca esti langa persoana iubita. Din punctul meu de vedere. Iubirea este mai presus de orice.

| NoNameJunior a răspuns:

Sanatate si frumusete.

| Claudiuu a răspuns:

Cu siguranta fara indoiala Inteligenta si Sanatatea. Celelate vin Din astea

| username a răspuns:

Hai sa ne uitam in jur...BANII.

| unknow a răspuns:

Paithinking daca am inteligenta, am baniwinking. daca am bani,.am sanatate, sanatatea inseamna frumusete! iar frumusetea -> IUBIRE!

am ajuns unde vruiamwinking la iubire!
m`ai pus sa aleg doar una,.asa am facut.am ales una, care a dus la celelalte, pana la cea pe care o vroiam cel mai multlove struck

| raluca0306 a răspuns:

Sănătate

| Alle15 a răspuns:

Niciuna!

| thelordoftime a răspuns:

Toate 5

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru_5661 a răspuns:

Iti trebuie sanatate si inteligenta pentru a alege banii ca asa iti poti baga ceva in frumusete si iubire laughing

| sensa a răspuns:

Iubire

| BOOBZen a răspuns:

Toate sunt necesare! Inteligenta este pentru viitor,daca nu inveti esti vai de capul tau, in ziua de azi,nu se poate trai fara bani,in lume nimic nu este gratis,si ca sa ai o viata buna ai nevoie de sanatate,de iubire ai nevoie,de iubirea parintilor,sufletului pereche,este un sentiment care nu moare si care il face pe om! Si frumusetea depinde, pentru cei ce le pasa atat de mult de aspect si /sau personalitate (ca mine) au nevoie de frumusete, pentru ce-i ce nu le pasa nu este necesar.In ziua de azi,de obicei conteaza,de multe ori starurile sunt alese si pentru aspect, nu numai pentru talent, ceea ce este nedrept fiindca unii oameni au mult talent dar nu sunt alesi ca sa paseasca spre celebritate doar pentru ca nu au un aspect placut.In mod normal nu conteaza, dar cum spune-am in ziua de azi in unele lucruri cam conteaza, dar ideea este sa te simti bine in corpul si sa nu-ti pese de ce zic altii...Bine daca vrei sa slabesti...O poti facewinking

| Nymphetamine a răspuns:

Cate putin din fiecare. happy

| AnnaDee a răspuns:

Sanatate, ca-i mai buna decat toate.

| MissDelevingne a răspuns:

Mai bine le fac un clasament

sanatate
inteligenta
iubirefrumusete
bani

| IoanaTempah a răspuns:

Sanatatebatting eyelashes

| ElShaarawy a răspuns:

Sanatate,iubire.

| PrecioussGirl a răspuns:

Sanatate si iubire love struck