| cosmin2344 a întrebat:

Iubesc o fata care traieste impreuna cu un baiat de 4 ani, intamplarea a afcut ca ea sa descopere in mine barbatul la care indraznea doar sa viseze, alaturi de el are o situatie materiala modesta, locuieste cu el si parintii lui, teama ca el va suferi daca il paraseste o face sa ramana pe loc, situatia asta ne amareste pe amandoi, si eu nu stiu daca iubirea asta va avea un viitor, eu nu am si nu-i pot oferi deocamdata decat clipa prezenta cea de-acum. fetelor am nevoie de gandurile voastre sincere si bune.multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Ea trebuie sa se decida, nu tu, daca insisti si relatia nu merge, o sa iti reproseze ca "ea avea o viata si tu i-ai stricat-o".

6 răspunsuri:
| Kosuchin a răspuns:

Hmm, trei cuvinte imi vin in minte. :" Dragoste si Sex"

| Pomar a răspuns:

Ce cauta intrebarea asta idioata la o categoria asta?

| Pomar a răspuns:

Sunt probleme pe care ti le rezolvi singur, nu intreband pe TPU...
Daca nu esti in stare sa iti rezolvi singur "problema" macar du-te la o categorie adecvata, nu posta aici intrebari prostesti pentru oamenii cu prea mult timp liber.

| cosmin2344 explică:

Sunt probleme de viata, cautam raspunsuri de la oameni inteligenti...dar tu lasi de dorit. imi pare rau pentru superficialitatea de care dai dovada, sau poate ca asa esti?

| victor333 a răspuns:

Angajeaza un asasin daca n ai tu curaj si problema e rezolvata altfel e clar ca decizia e in mainile ei presupun ca baiatul n-are 14 ani sa planga e om matur si isi da seama ca decat sa traiasca in minciuna mai bine cauta altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai tampitule (ti-am spus-o cu drag, nu cu ura), gandeste-te bine! Ori o furi, si te bati si cu dumnezeu sau dracu' pentru ea, ori las-o in pace si cauta o femeie fara complicatii. In situatia voastra, nu exista cale de mijloc. Daca esti barbat adevarat ia-o cu tine si termini balciul. Mai tarziu treburile se vor linisti. Nu uita sa fi fair play, la un moment dat! Stii tu fata de cine.
P.P. Alta data, posteaza dracu' la categoria corecta, altfel te banez de-ti sar fulgii! Nu uita sa-ti pupi iubita din partea meawinking