| Reny a întrebat:

Care a fost intamplarea vietii voastre?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dezastrul prin care am trecut când am pierdut-o pe mama acum un an și opt luni! Mi-a marcat viața!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Ciprian16 a răspuns:

La teza la geogra cand mi-am facut copiute si mi le-a luat profu,mi-am luat caietu si ala mi l-a luat,aveam ghizdanul jos, plin de foi in banca a trebuit sa le mototolesc sa le bag.rolling on the floorsa vezi cum statea ghiozdanul de umflat, dupa aia la fina ma uitam in spate la colegu si cand sa scriu mi-a luat teza.a fost coma nu vedea foile prin banca unul tinea de vorba altu lua caetu dp catedra deci... teroare ce-am facut acolo.laughing odata a calcat pe o felie de salam si a cazut blana pe spate laughingrolling on the floor wai doamne!
Salut!

| Danyel a răspuns:

Cam toate sunt la fel.