| alex9109 a întrebat:

Lars von trier, speculant consumerist sau geniu?

4 răspunsuri:
| miradoniz a răspuns:

Un pic din ambelehee hee dar interesant

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Ambele.Il consider un geniu pentru creatia sa intitulata "Dogville", dar si un speculanr consumerist pentru...ce a facut ca nu mi-am luat Memo Plusul.Stiu ca el sau altul a luat poze cu Printesa Daiana de pe patul de moarte, ceea ce face o audienta, dar porneste si controverse din partea Casei Regale a Angliei.

Sper ca te-am ajutat happy

| alex9109 explică (pentru SkittlesNuMaiTrecePeAici):

Sa inteleg ca tinzi spre speculant, pe principiul picaturii de otet turnate intr-un butoi de vin.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns (pentru alex9109):

Aamm,da