| Comeandtellmesomething a întrebat:

Lumea este o oglindă care întoarce fiecărui privitor imaginea propriei figuri. Ce părere aveţi?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mda...adevarat!
de multe ori nu vezi lumea cum este ea adevarat...ci asa cum o vezi tu!

| harciog a răspuns:

Fara oglinzi, fara oglinzi va rog.Sint prea frumos si nu a suportat concurenta in stralucire nici una.

| Leocerba a răspuns:

Daca intrebarea asta(misto ea, asa...) ar fi o mica parte din propria ta imagine si raspunsul lui boogie_6008(tampit el, asa...) ar fi o mica parte din raspunsul pe care lumea ti-l intoarce, atunci sunt cazuri in care nu se adevereste definitia.
*raspunsul lui boogie va fi raportat in 9sec.8.7.6...

| SENEX a răspuns:

Lumea este oglinda universului.

| Comeandtellmesomething explică:

Chiar crezi că o să dau click?-_-

| parachute a răspuns:

Foarte fain

| DimLight a răspuns:

Daca te uiti destul in abis, te inghite.

| NothingToEat a răspuns:

Fain...