| anonim_4396 a întrebat:

Ma Muscat Un Vampir Si Mi-au Ramas Doua Puncte Rosii Pe Gat E Super Tarewinking Comentati Cei Care Sunt Muscati De Vampiri Nu vorbiti Aiurea ok?

Răspuns Câştigător
| DaaNNuuTzz a răspuns:

Si eu am doua puncte pe gat, doar ca ale mele se misca. happy

10 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Daca o sa te simti mai bine poti sa ma musti de al treilea ochi... si nu ma refer la ochiul mintii.

| anyia a răspuns:

Ce dezamagire! Eu ma gandeam ca vampirul te-a muscat sa te invete limba romana, pentru ca nu prea o ai cu chestia asta.

| Rockart a răspuns:

Bună! Cred că eşti singura care vorbeşte aiurea pe aici.Ai fumat ceva de confunzi ţânţarii cu vampirii?

| Nolkyz a răspuns:

Eu nu le am pe gat laughing

| Avatar001 a răspuns:

Da asa am visat si eu asa si am crezutca e adevarat dar nu din pacate.

| վፀiፀፀ a răspuns:

Tu cred ca ai probleme. Confunzi piscaturile de tantari sau de purici sau de orice alt fel cu cele de vampir? In plus vampirii nu exista sunt doar niste creaturi imaginare create pentru a ne speria noi sau pentru a realiza niste filme.

| Dotdotggg a răspuns:

Daca tea muscat un vampir asa cum zici tu inseamna ca ai o pofta imensa de sange si te arde ori ce raza ultravioleta de la soare sau neoane asa ca daca nu ai simptomele acestea inseamna ca tea muscat un purice, tantar sau alt ceva poate iubitu laughing

| alledawn a răspuns:

Ce taree :X

| LexaDorni a răspuns:

Am o intebare esti vampir as vrea si eu dar nu am vazut niciun vampir

| LexaDorni a răspuns:

As vrea si eu sa fiu vampir