| Aishaa a întrebat:

Maine examen la mate :-s :-s v-ati pregatit? ce ati facut la romana?

12 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ce să zic, succes al examen tuturor celor de a8-a, vă țin pumnii.

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Ştiinţă şi filosofie?
Serios?! raised eyebrows

| Azazel_2358 a răspuns:

Ehh eu iti raspund dupa ce am dar examenu' si a fost practic usor pentru cine a invatatlaughingSa dea doamne-doamne sa iau 4! Amenlaughing

| Diiana232997 a răspuns:

Fac variante rolling eyes.
Sper sa iau 9 la romana:d

Succes maine!

| GEORGE a răspuns:

La romana nu sunt sigur ca am facut prea multe iar la mate nu cred ca mai pot invata ceva acum. asta trebuia sa o fac de mult. oricum, mai pot recapitula in seara asta. pa pa

| Drafters a răspuns:

A fost simplu tongue - Informativ voi lua intre 9, 60 si 10. La mate am facut peste 80 de variante laughing

| MissmysteriousS a răspuns:

Da; la romana a fost simplu rau de tot,adica am facut tot,dar la mate nu stiu am o oresimtire ciudata, sper sa fie foarte usor, oricum iti urez si tie multa bafta!

| blamefire a răspuns:

N-a fost foarte greu la romana, dar mie mi-e frica la mate maine... apoi insfarsit vacanta! nu mai trebuie sa ne pregatim pentru niciun test, examen sau teza...marfa,nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iei 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M'am pregatit straight face, dar tot imi vine sa intru in papamnt de frica straight face.
La romana am invatat doar basmul si ala a picat laughing.

| Shiver a răspuns:

Eu de abia acum trec in clasa 8 si nu am dat examenul dar mi s-au adus subiectele si mi s-au parut foarte simple. V-a dat usor sper ca la matematica si fie la fel de usoor va urez multa bafta maine!

| TRONGUY222 a răspuns:

Cred ca bine la romana peste 7, 50 iau
la mate mai astea