| anonim_4396 a întrebat:

Multumesc din tot sufletul, tuturor, celor care isi aduc aminte de mine.adevarat,azi implinesc 47 de ani, soarta, mi-a jucat o farsa, familia nu mai este, NU RENUNT LA LUPTA, D-zeu, mi-a dat sansa sa exist aici, voi lupta sa indeplinesc cerinta. Mi-am pus ambitia cu SOARTA, REIAU lupta, merg pina la CAPAT.MULTUMESC,TUTUROR. D-ZEU sa VA AJUTE.

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Dumnezeu sa te binecuvanteze! Sa-ti dea putere sa mergi mai departe,sa-ti poarte de grija,sa fii un adevarat luptator. Mai multe lacrimi pe obraz, fac o inima mai buna, mai iubitore de Dumnezeu.La Multi Ani!

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La mulţi ani! Multă sănătate şi fericire!
Numai bine!

P.S. Mai bine mai târziu, decât niciodată...

| wales a răspuns:

Dumnezeu să te binecuvinteze. Toți suntem călători pe acest pământ.
'' Luați seama, vegheați și rugați-vă; căci nu știți când va veni vremea aceea.'' Marcu 13:33

La Multi Ani,

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,Dumnezeu sa te ajute si pe tine! Multumim si La multi ani!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La mulți ani cu multă sănătate și să poți trece mai departe!
Dumnezeu să aibă grijă de tine.
Pa, pa.

| 4b a răspuns:

Aoleoooooo...a fost ziua ta, iertare, n-am stiut( de unde saracia sa stiu?! )ce frumos vancea...LA MULTI ANI VESNICI, Domnul sa-ti ajute

| ELLSSA a răspuns:

Sanatate multa si un sincer "la multi ani"!

| MoonLight a răspuns:

Multi inainte. Si nu renunta. Nu ai de ce.

| prye a răspuns:

Nu inteleg mesajul

| Tibi_4641 a răspuns:

Well, la multi ani si capul sus!

| MissDi a răspuns:

La multi ani.Si pe tine sa te ajute.

| camionagiull a răspuns:

La multi anihappy

| EU1139 a răspuns:

La multi ani! Draga mea ai vointa, ce este foarte important si sper ca azi sa ti-se implineasca si dorintele.Iti doresc multa sanatate!

| KapshunikDulshe a răspuns:

La multi ani!>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si da-i si lupta nenicule si da-i si lupta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani! te pupa Sharky si-ti fura o felie de tort, o sticla de vin de pe masa si cand iese pe usa iese si cu paltonul tau laughing
La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani !

| dαɴЗ a răspuns:

La putini ani !

| Anna_2878 a răspuns:

La multi ani!

| ILoveBichon a răspuns:

Multumim la fel.

| camelushk a răspuns:

La multi ani! Sa va dea bunul Dumnezeu tot ceea ce va doriti! Si sa nu uitam: TOTUL este de la Dumnezeu, atat bucuria cat si necazul! Cu sinceritate si prietenie, o persoana greu incercata de Dumnezeu