| ruxy333 a întrebat:

Nevoie de ajutor urgent! Fundăăă.batting eyelashes
Pentru luni am o temă numită " Misterele corpului uman" Sunt în căutări pentru un referat să îi dau gata pe toţi! Dacă ştiţi vreun referat care să mă ajute vor rog daţi-mi link-ul! În principiu să fie cu noutăţi nu lucrurile pe care le învăţăm la biologie în clasă!
Tema pe care ne-a indicat-o profa a fost asemănările prin care se dovedeşte că ne tragem din maimuţe.. eu urăsc să cred asta dar dacă o satisface...

Orcum aştept ajutor! Mersiiii :*:*:*

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu stii ca temele si rezolvarea lor sint interzise pe TPU?

| toropeala a răspuns:

E scoala altfel, ce atata stres?

| ruxy333 explică (pentru toropeala):

Tocmai! Pentru ca facem mai multi si vreau sa isi faca o impresie mai buna!batting eyelashes