| Milk Swan a întrebat:

O fata mare ( ca varsta ) este inmormantata in varful dealului. De ce?
Intrebare pentru. cei cu multa minte.
Detalii: Este o intrebare cu un raspuns la care NU te gandesti. Genul de intrebare la care trebuie sa ti se "aprinda beculetul". Ganditi mult inainte de a scrie ceva, si primul care raspunde coresc primeste raspunsul castigator!

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

E veche poanta. Acolo e cimitirul. Si nu trebuia adaugat "ca inaltime", "ca varsta".

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Acolo era cimitirul.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

De ce nu?!

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Ca sa nu ajunga nimeni la ea

| bunica a răspuns:

Sa fie data ca exemplu? si-a irosit viata degeaba?

| dulshe a răspuns:

Acolo era cimitirul, o stiam si eu

| kinkyk a răspuns:

Acolo se afla cimitirul

| Milk Swan explică:

NU! Psiholoaga, aceasta intrebare necesita alt raspuns! Si, daca va dati batuti, vi-l spun ( oricum trebuia sa va dati batuti...) : EA A MURIT< DEOPARECE NU O PUTEAU INGROPA DE VIE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da