| MeScorpion a întrebat:

O sa murim cu totii (nu conteaza cine-i primul). Ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Adevarat...
" Toti vor sa ajunga in Rai, dar nimeni nu vrea sa moara." happy

41 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

De ce nu recunosti ca singurul lucru care te framinta este totusi ca "ai sa mori"?

| Flav a răspuns:

Filosofie de piata. De ce?

| FucktheSystem a răspuns:

Nu mă deranjează, îmi aștept calmă sfârșitul...

| MeScorpion explică:

@RelaţiiCuClienţii
Eu pun pariu pe ce vrei tu ca daca afli maine ca mai ai de trait 2 saptamani 5 zile o sa-ti plangi de mila.

| MeScorpion explică:

@Via
@bebetho
Sper ca ati prins care-i filmu`!

| MeScorpion explică:

@RelaţiiCuClienţii
Repet inca odata, pe ce vrei tu!
@Roxa
Imi place raspunsul tau, foarte realist. tongue

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce are început, are și sfârșit!
Pa, pa.

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

O părere destul de liniştită. happy

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

@MeScorpion:
Nu, nu-mi voi plânge de milă. Am trăit destul şi am văzut destule.
Nu mă cunoşti aşa că nu te trezi să faci supoziţii.
Stai în banca ta şi o să-ţi fie bine.

| NickiMinaj a răspuns:

Pe mine ma sperie ingrozitor, nu cred ca o sa ma impac vreodata cu asta. sunt 100% sigura ca NIMENI nu ar rezista gandului ca o sa dea coltul in x minute/ore/zile/ani. asa, nestiind data cu exactitate, putem ignora asta, ca si cum e ceva foarte-foarte indepartat. nu conteaza cine-i primul, important e cine e ultimul laughing

Răspuns utilizator avertizat
| bebetho a răspuns:

Vreau un loc în cimitir lângă...
http://www.youtube.com/watch?v=6TV4QtdNoos

| MidnightLady a răspuns:

Sunt stupefiata, nu sunt in stare sa-mi exprim parerea. Chiar o sa murim? Eu am citit mai demult ca exista "tinerete fara batranete si viata fara de moarte" si chiar credeam asta. sad

| elena a răspuns:

Eu mi-am cumparat o motocoasa, astept pe cineva s-o manuiasca si ma intreb, oare voi muri din cauza ei?
Ei, ce parere ai despre asta?

greece12
| greece12 a răspuns:

E in regula.
Nu ard de nerabdare, dar nici nu ma surprinde.
Am intrat in viata plangand.
O sa ies zambind.
E in regula.

| Bezea a răspuns:

Macar daca murim toti sper ca eu sa fiu cauza si sa fiu ultimul ca sa-mi pot vedea planul si visul implinit.

| Furculingură a răspuns:

"Nu lua viata prea in serios, oricum nimeni nu scapa viu din ea"

| 4b a răspuns:

FALS...nu o sa murim cu totiihappy

| PinkPanther a răspuns:

Poate tu o sa mori, eu sunt nemuritoare laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| niNNu a răspuns:

Toti oameni mor! Dar nu toti oameni traiesc!

| black1white a răspuns:

Este cel mai sigur lucru de pe lumea astawinkingsi sunt de acord.chiar daca nu imi place

| Andrewz a răspuns:

Dece sa murim?laughing Poate ca o sa murim la un moment dat o parte din oamni datorita unor cataclisme naturale, sau sa trecem la un alt nivel, sa ne transformam... daca ar fi sa murim cu totii ar trebui ca pamantu sa explodeze sau soarele sa se prabuseasca pe pamant sau chestii de genu astabig grin Funda?

| MicutzaaPooh a răspuns:

Soarta.laughing

| Gabriel1 a răspuns:

Degeaba,fiscul tot ne va gasi...

| lola79 a răspuns:

Daaa... ce sa zic? de abia astept laughing laughing

| eXtreme21 a răspuns:

O sa murim cu totii atunci cand decide Dumnezeu. Este este atotputernicul si atotfacatorul! Sti cum se spune ca iti ia mai putin timp sa strici ceva in comparatie cu timpul pierdut sa faci ceva("de stricat, se strica repede, dar de facut mai greu"). Stai linistit oricum!

| Reyskate99 a răspuns:

Nui bai, vreau eu primul oricum murim si vreau sa scap de scoala da intai o sa concep niste copiii(in jur de 1000)asa ca abia astept.ne vedem in lumea ailalta