| RAY a întrebat:

Oare chiar poate un cantar corporal masura masa musculara, grasimea, apa, rata metabolica sau e doar o vrajeala de marketing?

Răspuns Câştigător
| NameInUse a răspuns:

Pai, hai sa o luam asa: cand ne punem pe cantar, ne punem cu tot corpul, nu doar cu anumite parti, nu doar cu masa musculara sau doar cu grasimea. Plus, te pui incaltat, nici n-are cum sa stabileasca prin talpa pantofului cata apa ai tu. Chiar si descult, n-are cum prin piele.
E vrajeala.

8 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu are cum. Cantarul ala te si masoara, iar apoi calculeaza chestiile alea fata de un model standard, fara se tina cont de conformatia ta.

| RAY explică (pentru minrest):

Inteleg ideea

| RAY explică (pentru minrest):

Desi nu merita cumparat da?

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Nu merita, pentru ca toate chestiile alea te incurca, ajungi sa le accesezi din greseala. Zilele astea ma duc sa imi iau unul de 40 de lei, tocmai pentru ca nu are alte functii.

| RAY explică (pentru minrest):

Pe mine ma cam convins asta de pe eMAG are o nota foarte buna plus multe pareri bune, am avut BOSCH dar dupa un an adio imi tot datea erorii

https://www.emag.ro/......E28JNBBBM/

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Arata bine. Pai ia-l, de ce nu.

| RAY explică (pentru minrest):

Sa mai cumpar inca o data BOSCH nu stiu ce sa spun