| RAY a întrebat:

Oare cum a aparut sentimentul de iubire la specia noastra acuma milioane de ani? avea nevoie specia noastra de iubire?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Nu a aparut, nu exista, e dorinta si satisfactia ca esti dorit, ca ai castigat lupta cu rivalii, asta mai nou, ca violul e ilegal, dar in tarile in care barbatii isi cumpara femeile, fetele de obicei, crezi ca de iubire e vorba? E doar dorinta.

38 răspunsuri:
| RAY explică (pentru AnaRadu):

Anca bun raspuns, daca nu exista atractie fizica nu exista nici iubire? cei care nu arata frumos nu vor vi iubiti niciodata?

| AnaRadu a răspuns (pentru RAY):

Nu exista oameni urati. Fiecare are frumusetea lui, si sunt iubiti de alti oameni la fel de frumosi ca ei. :3 Isi vor primi doza de iubire si de fericire.

| RAY explică (pentru AnaRadu):

Tu stii cat de mult se pune accent pe fizic nu ai idee sincer, eu m-am convins de asta

| AnaRadu a răspuns (pentru RAY):

Si e Ana* nu Anca happy.;]]

| RAY explică (pentru AnaRadu):

AnaCNVB scuza-ma team botezat

| AnaRadu a răspuns (pentru RAY):

Da. M-ai botezat. Vreau cadou de Craciun acum. laughing

| AnaRadu a răspuns (pentru RAY):

Eu sunt una din persoanele care nu pune prea mare pret pe aspectiul fizic, dar totusi, nici cu oricine nu poti sa fii. Acum sincer si tu gandesti tot asa. happy

| RAY explică (pentru AnaRadu):

Buddha spune sa te cunosti pe tine ca sai cunosti pe alti, eu am vrut sa ma cunosc cat mai bine, conteaza fizicul dar daca as da de o fata ok cred ca personalitatea ar castiga mai mult ca fizicul