| AvalohAlyn a întrebat:

Oare cum va arata viitorul mileniu? D.p.d.v al tehnologiei, al stiintei, al societatii( anilor 3000)?

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Te gândesti la prea multe lucruri irelevante si prea putin la tine si la ce ai mai depret(prezentul).

| Lioana a răspuns:

Anul 3000 nu este in urmatorul secol ci în următorul mileniu.
Secolul urmator este intre anii 2101 si 2200. Nu vom prinde probabil niciunul din noi acele vremuri.
Stiinta si tehnologia cu siguranță vor evolua dar la un moment dat toata evolutia asta tehnologica va deveni un pericol de distrugere a Pamantului pentru ca mereu se vor gasi oameni iresponsabili si plini de ura care sa se foloseasca de ea in mod abuziv.

| Steregoi a răspuns:

Va fi ca in 4026 ien cand au fost creati Adam si Eva.