| jackie37 a întrebat:

Cum arăta primul om conform știintei?

12 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Cel mai probabil ca Becali happy

| RAY a răspuns:

Nu exista primul om, tu cand ai fost tu acum sau cand erai bebelus? evolutia umana a fost lenta nu se stie cand anume a aparut, de fapt ce inseamna omul? care om de azi? de acum 10 mii de ani, ce intelegi tu prin om?

| T0T a răspuns:

Uită-te în oglindă.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Oameni nu mai gasesti nici in ziua de azi dar atunci? Si nu avea atata incredere nici in oamenii de stiinta.

Răspuns utilizator avertizat
| Ivy86 a răspuns:

A făcut Discovery un documentar bun despre asta... adică momentul când omul s-a diferențiat de primata, primul om "Adam".
https://youtu.be/azWJPHypAeg
E chiar interesant.

| 阿林 a răspuns:

Nu a existat niciodata un... prim om!