| Qsy a întrebat:

Oare vine sfarsitu` lumi in 2012?

Răspuns Câştigător
| Adutza_2591 a răspuns:

Nu doar D-zeu stie cand

39 răspunsuri:
| alinutz33311 a răspuns:

Da o sa fie adevarat deoarece este perioada in care soarele are cea mai mare activitate si toate planetele se aliniaza dupa soare si asta va influenta ( cutremure, expozi solare, tsunami ...METEORITI ) dar in acest an 2011 din vara va incepe peste > Sfarsitul lumi a inceput de la japonia asa se spune in cartea 2012 ca va incepe cu japonia, China si in 21.12. 2012 in restul lumi dimp de 3 zile! Dar se poate intampla sa nu morim toti atunci se numeste Inceput, daca murim toti se numeste sfarsit!

| Freshh a răspuns:

Nu CRED ca vine dar se va intampla ceva in 2012 legat de razele solare.

| Pumpkin a răspuns:

Da.Spune-ti rugaciunile

| sabilopod a răspuns:

Pentru tine.

| MikeZG a răspuns:

Nu

| Dreamy a răspuns:

Daca l-am crede pe nenea Nostradamus am fi fost morti deja.

Nu asa sa zis si in anul 2000? Si care e rezultatul?TRAIM!

Sindromul Nostradamus a revenit si in 2006. Si acelasi lucru, traim.

Eu iti sugerez sa nu te iei dupa astrologi si dupa superstitiosi. Biblia de exemplu spune ca NUMAI si Numai Dumnezeu stie cand va veni marele "the end".

Eu cred ca s-a si popularizat foarte mult, pana si Britney Spears a scos o melodie despre asta, uite link:

http://www.youtube.com/watch?v=qzU9OrZlKb8

| coss a răspuns:

Daaaaaaa vine sfarsitul prostilorlaughing

| anna_1609 a răspuns:

Nu.sunt niste porcarii si in biblie scrie ca nici iisus nu stie cand va veni pe pamant (bunica mi-a zis)doar dumnezeu stie

| SuXxX a răspuns:

Sansa este de 50%. sunt prea multi care cred (sti cum se zice. Ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa se intamplewinking )