| AbeautifulMind a întrebat:

Ofer fundita! Oare este universul mai mic decat ni-l imaginam cu totii? :) am gasit aceasta stire...sunt mai multe de fapt dar ma opresc al acest site... oare poate intregul univers sa fie o uriasa holograma? oare suntem la 1 cm de adevar?

http://www.efemeride.ro/descoperire-universul-nostru-est e-o-holograma

ce parere aveti? mie mi s-a parut extrem de interesanta aceatsa teorie :)

4 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

E o teorie interesanta, dar deocamdata e doar atat. Ceea ce putem spune e ca Universul e suficient de ciudat incat sa fie adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem ca peștii într-un acvariu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deținem adevărul dar unii suntem în stare să ocolim poveștile SF.

| ksuper31 a răspuns:

Se prea poate.