| Cristian110194 a întrebat:

Ok.As vrea sa pun o intrebare legata de horoscop. Ce parere aveti despre baietii capricorn.Eu sunt Capricorn si as vreau sa aflu si eu nisite pareri. Ce parere aveti despre ei? Care sunt atuurile lui in incercarea de a cuceri o fata? ce fel de oameni sunt in opinia voastra? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Horoscopul nu reflecta realitatea, ceea ce se descrie acolo nu are nici o tangenta cu realitatea. Daca vrei sa cunosti baieti, intra indiscutii cu ei, observa-le faptele, comportamentul, lasa aberatiile. Maturizati-va odata ca deveniti penibili. Nu mi-o lua in nume de rauwinking. Numai bine!

| asdgfhresry a răspuns:

Http://zodiac24.com/

Cauta pe site-ul asta. O sa gasesti multe folositoare;)

| Cristian110194 explică:

Multumesc dar ma interesa parerea personala