| bogboy101 a întrebat:

Ok deci am mai pus intrebarea asta si am o problema :unii zic sa maduc la popa altii ca ar fi vrajeala.De fiecare data cand sunt foarte foarte nervos si aprind becuri trec ep langa ele se ard sau se aprind necontolat.Si la scoala cand iau o nota mica stau chiar sub un bec se stinge cand plec pe langa el sau se aprinde.Ce poat sa fac? App nu e la misto!

17 răspunsuri:
| skirlex a răspuns:

Ce are de a face asta cu popa e doar energia ta negativa care influenteaza lucrurile din jur, dar asta ca se ard becurile mi se pare fenomenal

| bogboy101 explică (pentru skirlex):

Adica? crezi ca intrebarea e lamisto? crezi ca as posta o intrebare de 2 ori?

| skirlex a răspuns (pentru bogboy101):

Nu, da mi se pare incredibil ce zici tu acolo big grin

| Adnosius a răspuns:

1.Du-te si exorciseaza-te
2.Mergi la un doctor...

| ValentinaPorondi a răspuns:

Nu are legatura cu preotul..Ai o energie pe care cred ca ai putea sa o controlezi..incearca sa te enervezi sau sa te superi...sa te duci langa un bec..si daca se aprinde sa incerci sa il stingi..Descoperati aceasta energie si educo!

| Soundwave214 a răspuns:

Incearca sa nu te gandesti la asta cand ai ocazia, gandeste-te la ce iti place tie si gandeste-te doar la chestia ce iti place, nimic alt ceva.

| StefanL a răspuns:

Mai baiatule nu te mai uita la filme cu paranormal.Chestiile alea nu le facea nici Cristos si le faci tu un adolescent frustrat care vrea sa aiba puteri din astea supranaturale doar ca sa compenseze lipsa de personalitate.Hai mars la invatat ca asa nu mai iei note mici si nu ti se mai umfla vinisoarele pe frunce.

| maturgrizonat a răspuns:

Sa te angajezi la fabrica de becuri pe post de cobai sau sa umbli treaz!
Inscrie-te la premiul Nobel pentru fizica editia 2015.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cunoscut pe cineva cu aceleași proprietati.
Daca-ti tii gura ar fi cel mai indicat.
Asa nu mai dai ocazie prostimii sa faca glume ieftine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca asta e a 4-a intrebare despre becuri.
maine poimaine o sa veniti cu "wc-ul isi trage singur apa cand sunt nervos"

| EarsOfAFox a răspuns:

In curand vei fi poreclit Fura-Becuri.

| horansgang a răspuns:

Mi se pare imposibil.

| bogboy101 explică (pentru horansgang):

Nu este.

| αndï a răspuns (pentru StefanL):

Prietene, ce ar fi sa ne documentam inainte sa vorbim? Crezi ca ce nu ti se intampla tie nu exista? Aia e doar realitatea ta si programele implementate de societate, care de fiecare data cand te intinzi mai mult decat plapuma iti dau cate o palma si te intorci in mocirla. O da, spre informatia ta, pe vremea lui Hristos nu erau becuri laughing

| Miauti a răspuns:

Gasestî o asemenea informatie pe blogul asta http://pazniculviselor.blogspot.ro/search/label/Abilitati

| PedoBarbie a răspuns:

PanAnormal.