| xDicsii a întrebat:

Hello! Am o problema cu laptopul meu. Deci il aprind odata, nu sta nici 10 minute aprins, se incalzeste si se stinge. Astept 2 minute si il aprind iar, dar de data asta pot sa stau non-stop pe el si nu se stinge, nu se incalzeste. Daca il sting si il aprind iar, iar se repeta povestea.:]
Adica odata se stinge, o data nu...
Ce pot face? Funda

2 răspunsuri:
| Willson34 a răspuns:

Salut! Tie iti intra computer-ul in protectie asa datorita faptului ai varsat lichide pe tastatura sau pe el.trebuie desfacut si curatat si lasat cateva zile demontat, daca nu mergi cu el la un specialist si se poate repara. Succes

| aandraa000 a răspuns:

Si mie mi se intampla dar doar daca il tin pe pat, pe picioare, in brate...intra praf in el.sa il ti pe masa sau pe birou si iti va merge super bine... funda