| BeastMaster a întrebat:

Pentru cei care au citit ultimul numar din Science Focus, ce parere aveti despre articolul "NOUA REVOLUTIE SEXULA"?
Pe mine m-a amuzat ideea ca in 2050 oamenii vor avea relatii cu roboti.

5 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Nu te supara, ai science focus numarul 6, din mai iunie 2012? pe prima pagina scrie "Cursa catre abis"

| BeastMaster explică (pentru Andrei7520152):

Nu, nu am numarul 6.

| Woodenpints91 a răspuns:

Atâta timp cât nu mă obligă nimeni să fac asta, din partea mea pot să şi-o tragă cu roboţi, piuliţe, chei franceze şi tot ce crucea lor vor ei. Nu-i traba mea în ce şi-o bagă alţii.

| XBrunetteX a răspuns (pentru Woodenpints91):

Imi place raspunsul tau laughing
Sunt de aceeasi parere.

| mixxjim a răspuns:

Si copiii vor fi facuti cam tot automat laughing pai nu vezi ca departe nu suntem? comunicam automat/virtual, ne facem prieteni la fel, ba chiar si iubiti/iubite ne facem tot asa, ce mare lucru cu sexul cu roboti? pai daca ne indragostim de pe facebook sau TPU sau stiu eu pe unde, si eu sunt aici si tu in state ce-o sa facem? luam roboti sa ne tina impreuna laughing
s-au facute si filme pe tema asta, chiar cu multa vreme in urma, atunci considerate SF - chiar si internetul era considerat SF laughing deci tare mi-e ca ne cam asteapta asa ceva.