| SadBoyForever a întrebat:

Pot afla numarul de telefon al unei persoane din reteaua orange prin intermediul internetului?

11 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Da, o contactezi pe mess, o vrajesti cateva ore si apoi ii ceri numarul de telefon.

| krysstal a răspuns:

Nu se poate, cei de la Orange nu fac publice numerele de telefon

| OrangeHelper a răspuns:

Pentru a afla numarul de telefon al unui alt abonat Orange noi iti oferim Serviciul Agenda Orange, apelabil la numarul 300 direct de pe telefonul Orange fie ca esti abonat Orange sau utilizator de cartela PrePay.
Serviciul este disponibil zilnic in intervalul 8.00 – 22.00.
Pentru ca un numar sa iti fie furnizat de catre asistentul Orange, trebuie sa cunosti numele si adresa persoanei al carei numar doresti sa-l afli, iar numarul respectiv trebuie sa fie informabil (sa nu fie secret ca urmare a solicitarii abonatului respectiv).
Cu prietenie,
Orange helper
http://www.orange.ro/help/despre/

| anonim_4396 a răspuns (pentru OrangeHelper):

Tu de unde ai mai apărut?surprise

| SadBoyForever explică (pentru OrangeHelper):

Deci gratis nu pot sa aflu un numar? Vreau sa aflu numarul unui coleg de clasa atata tot, nu sunt spion!

| Saddelyx a răspuns:

Nu ai cum...Nu poti afla numere de telefon de la nici o retea.

| geanina1234 a răspuns:

Suni la 300 gratis

| Vlamarko_Baron_1993 a răspuns:

(0755) 439 886

| Elena_Ingeras_1975 a răspuns:

Cum pot sa aflu Numarul de telefon a lui Marian Eparu din Ramnicul Valcea.

| Purcarea_Stefan_1964 a răspuns:

Pot sa il public pe al meu

| Elena_Luminita_Ocheanu_1976 a răspuns:

Cum aflu cine ma suna daca am numarul