| HinoKahoko a întrebat:

FUNDA! La ce nr. trebuie sa suni pentru ati afla numarul de telefon? in orange

9 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Suna la 222.

O seara placuta

| CybeRAthlete a răspuns:

Pe alt numar laughing
bafta

| karlikuicsddd a răspuns:

Pentru a afla numarul de cartela Pre Pay pe care il ai, apeleaza gratuit 222 de pe aceasta cartela si urmeaza pasii indicati.

Mai exact apasa tasta 2 pentru a reasculta numarul tau de telefon Orange.
Funda?

| Def a răspuns:

222 si apesi tasta 2big grin

| CataZRO a răspuns:

Suni la 222 si parca era optiunea 2 vezi ca iti spune
Funza?

| roxanik26 a răspuns:

Eu as da 1000 de lei pentru a sti cine raspunde la un nr de tel...

| GirlWonder a răspuns:

Cred ca trebuie sa suni la servicii clienti. (411)

| GirlWonder a răspuns:

Cred ca la servicii clienti. (411)

| Camper_9066 a răspuns:

Incearca la 444 si asteapta sa vorbeasca robotu. Apesi 0 si intri sa vorbesti cu un consultant si il intrebi pe el. Bineinteles ca e gratis.